Bu Witcher 3 modu oyuna yeni görevler ekliyor

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 6.04.2021 - 13:56
Yayınlanan yeni bir Witcher 3 modu, oyuna Blood and Wine DLC'sinden tanıdığımız Orianna'nın hikayesini devam ettiren iki görev ekliyor.

CD Projekt RED'in efsane RPG'lerinden The Witcher 3 - Wild Hunt için enfes bir mod geliştirildi. Yeni Witcher 3 modu sayesinde oyunda yüzeysel kalan aslında çok önemli karakterlerden birini yakından tanıma şansına sahip oluyoruz. Oyunun ilk tanıtım fragmanlarında gördüğümüz ve oyunda da Blood and Wine DLC'sinde karşımıza çıkan Orianna, bu yeni mod ile ekranlarımızda çok daha fazla zaman geçirecek. Yayınlanan tanıtım videosu ile oynamak isteyebileceğinizi düşündük.

Witcher 3 modu ile Orianna'yı yakından tanıyın

Oyunda karşımıza çıkan en bilinmez, gizemli karakterlerden biri olan Orianna'yı konu alan yeni mod, oyuna hikayeden bağımsız yeni görevler ekliyor. "A Night of Nightmares" ve "A Night to Remember" görevleri ile yeni metinler, ara sahneler ve ödüller oyunda yer alacak. Orianna'nın hikayesini devam ettirmek istiyorsanız deneyebilirsiniz. Söz konusu Witcher 3 modu için yayınlanan videoya da hemen alt taraftan göz atabilirsiniz. Seriye aşina oyuncular için oldukça tanıdık kısımlar içeriyor.

Bildiğiniz gibi serinin Netflix uyarlaması için de ikinci sezonun yakında çıkması bekleniyor. Dizinin ikinci sezonunda Wild Hunt karşımıza çıkacak. Özellikle son oyunda daha yakından tanıdığımız Wild Hunt'ı bilmeyenler için hazırladığımız yazıya da alt taraftaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bu Witcher 3 modu oyuna yeni görevler ekliyor

Aynı zamanda Witcher 3'ün PS5 ve Xbox Series X sürümlerinin de bu yılın ikinci yarısında çıkması bekleniyor. Sizler de konu hakkında görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 14:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2021 07:06
İyi güzel oyun da aşırı abartılıyor, sırf ben mi yanlış oynuyorum diye iki kere bitirdim ortalamanın üzeri bir oyun ama asla şaheser değil, en başta loreu evreni falan ilgi çekici orjinal değil bildiğin düz ortaçağ polonyasının canavarlısı, lore desen bomboş
MK Okuru
MK Okuru 12.04.2021 09:33
Katılıyorum. Level sistemi de oyunu mahvetmiş. 50 lwl 3 köylü 40 lwl yıllardır öldürmediği kalmamış ejderhalardan büyücülere canavarlara herşeyi öldüren Geraldı sopalarla dövüyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2021 22:08
ya bu görev bende gözükmedi, yardımcı olacak biri var mı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2021 18:36
Sadece şu oyuna sürekli yan görev ekleseler aylık abone olurum
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2021 18:28
Bir gün uyanıyorsun ve witcher online 'nın çıktıgını görüyorsun küçük hayaller
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2021 11:30
Oyunu 3 defa bitirdim, şimdi tekrar oynayasım geldi ama oynamayacağım, iyice takıntı oldu.
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2021 13:51
Bende 3 kez bitirdim ne zaman görsem baslayasim geliyo oyun oyun gibi değil duygularımı kiprastiriyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bu Witcher 3 modu oyuna yeni görevler ekliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×