Call of Duty: Black Ops, şiddet sebebiyle sansürlendi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.11.2010 - 15:25
Bu kadar işkence sahnesi fazla geldi
Call of Duty: Black Ops, henüz piyasa sürülmedi, ancak tartışma konusu olmaya devam ediyor. Bilindiği gibi bir süre önce oyun, Almanya'da sansüre uğramış ve sadece yerelleştirilmiş versiyonunun satılacağı belirtilmişti. Bir sansür de şimdi Japonya'dan geldi. Japonya'nın istekleri ise daha fazla. Belirtilenlere göre, oyundaki şiddet sahnelerinin azaltıması, parçalanma efektlerinin kaldırılması, zombi modunda düzenlemeler ve bir işkence sahnesinin oyundan çıkarılması gündemde. Ancak bu şekilde satışa sunulabileceği söyleniyor. Kısaca Black Ops'u kırpacaklar.

Call of Duty: Black Ops, 9 Kasım'da PC ve konsollar için satışa sunulacak.

Call of Duty: Black Ops, şiddet sebebiyle sansürlendi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 15:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Black Ops, şiddet sebebiyle sansürlendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×