Call of Duty: Cold War oyununa ait görüntüler sızdırıldı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 4.06.2020 - 15:04
Activision çatısı altında Treyarch tarafından geliştirilen Call of Duty: Cold War oyununa ait olduğu iddia edilen bir oynanış videosu ortaya çıktı.

Yeni Call of Duty oyunu için Activision cephesinden henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak, bugün Twitter kullanıcısı Mark Walshburg tarafından yeni CoD oyununa ait olduğu iddia edilen bir video sızdırıldı. Call of Duty: Cold War ismiyle duyurulması beklenen yeni oyunun erken aşamasından bir haritada geçen iki dakikalık oyun içi görüntüler gösteriliyor. Çok fazla detay içermeyen bu videonun yine de CoD hayranlarının ilgisini çekeceğini düşünüyorum.

Call of Duty: Cold War oyununa ait görüntüler sızdırıldı

Call of Duty'nin bu sene çıkması beklenen yeni oyunu Cold War, Modern Warfare ile aynı grafik motorunu kullanacak. Black Ops serisinin devamı niteliğinde olması beklenen yeni oyunun İkinci Dünya Savaşı sonrasında ABD ile SSCB arasındaki soğuk savaş dönemini ve Vietnam Savaşı'nı konu alacağı söyleniyor. Ayrıca Black Ops serisi ile karşılaştırıldığında daha gerçekçi olayları konu alacağı ve daha kanlı olacağı konuşuluyor.

Mark Walshburg tarafından paylaşılan bu video kısa bir süre sonra kaldırıldı. Videoya baktığımızda oyunun Call of Duty’ye ait olduğunu söyleyebiliriz. Hatta oyun içi hareketler ve animasyonlar orijinal Black Ops serisini de andırıyor. Ayrıca sızdırılan videoyu Activision’ın YouTube’dan kaldırması da görüntülerin gerçek olduğunu doğrular nitelikte.

Call of Duty: Black Ops Cold War artık söylentiden daha fazlası

Şimdi de internette 45 dakikalık oynanış videosuna ait bir söylenti dolaşıyor. Daha önce CoD espor takımı Sixth Gear'da oynamış Christopher "Oog" Garcia bu bilgiyi ilk paylaşan kişi oldu ve yeni Call of Duty oyununun 45 dakikasını izlediğini iddia etti. Oog'a göre bu videoda “Tanks” adlı yeni harita gösteriliyor. Oog, bu iddialardan kısa bir süre sonra Twitter hesabını tamamen kapattı.

Activision'ın yeni Call of Duty oyununu bu yaz resmi olarak açıklamasını bekliyoruz. Oyundan paylaşacak daha fazla detay olana kadar, şimdilik bu oynanış videosuna bir göz atın. Son olarak siz bu haber hakkında neler düşünüyorsunuz? Kimler yeni COD oyununu merakla bekliyor? Fragmanda gözünüze çarpan detaylar varsa, yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 23:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.06.2020 13:38
İnsanlar ne den her sene aynı oyuna para veriyor anlamıyorum?
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2020 16:11
bunda hikaye değişiyor her yıl ama pes ve fifa ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2020 02:03
Aman diyorum aga bu olmasın ne olur...Ben has bi Vietnam işi bekliyordum...Bunda görseller 2000 lerden kalma gibi ayrıca...Orman diyorum müfreze diyorum duygusal anlar diyorum psikolojik yansımalar diyorum Platoon diyorum lan işte bu ne böyle
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.06.2020 15:24
Mw den sonra patates gibi gözüküyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2020 18:09
Frank Woods mu lan o
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2020 15:54
pre pre alpha herhalde
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Cold War oyununa ait görüntüler sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×