Call of Duty, oyuncuları korsana yöneltiyor!

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 11.12.2013 - 11:10
Nedir senden çektiğimiz?
İnternet üzerinde biraz araştırma yaptım ve Call of Duty'nin orijinal versiyonunun optimizasyon ve yama problemleri yüzünden kötü performans verdiğini keşfettim. Korsan olarak oynanan Call of Duty: Ghosts'da daha iyi bir performans sağlanıyordu. Sadece konsolları düşünüp bir oyun yapıldığında ortaya ne gibi sonuçlar çıkmış olduğunu görüyoruz. Call of Duty'nin son oyunlarındaki düşüşü bu oyun ile artacak gibi görünüyor. Üstelik satış yapmış oldukları fiyat oldukça pahalı.

Tamam oyunu ben de severek oynadım ve bitirdim fakat bu sorunlar ile ben de karşılaştım. Sistemim yeterli olmasına rağmen Call of Duty: Ghosts'u kasarak oynadım ve bu da oyundan aldığım keyfi yarıya indirdi. Bir sonraki oyunda böyle problemler olursa eğer serinin satış rakamlarının oldukça fazla düşeceğini düşünüyorum. Senaryosu sağlam ve senaryoyu iyi bir şekilde anlatabilen farklı FPS'lerde gözümüz. Umarım önümüzdeki sene yeni bir seriye imza atılır ve keyifli bir deneyim yaşarız.

Call of Duty, oyuncuları korsana yöneltiyor!
Yorumlar 30
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 13:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty, oyuncuları korsana yöneltiyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×