Cataclysm'in 'Kırmızı tişört' adamı konuştu

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 2.11.2010 - 09:51
Chris Metzen'i zor durumda bırakan İnternet kahramanı konuştu.

BlizzCon 2010'a damgasını vuran olaylardan biri, Quests & Lore panelinde oyunun baş tasarımcılarından Chris Metzen'i sorduğu soruyla zor durumda bırakan "kırmızı tişörtlü adam", kendisine yöneltilen eleştirilere cevap verdi.

Konuşmasında neden garip konuştuğunu açıklayan "kırmızı tişörtlü adam", kendisinin Asperger Sendromu hastası olduğunu ve bu yüzden garip konuştuğunu belirtiyor.

Bir İnternet kahramanı haline gelmeye başlayan "kırmızı tişörtlü adam", Blizzard tarafından da unutulmadı ve oyunda yer almamasının bir hata olduğunu belirttiği Falstad Wildhammer'ın yanında "Wildhammer Fact Checker" adında bir NPC olarak yerleştirildi. NPC'nin üzerinde kırmızı bir tişört de eklenmiş görülüyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cataclysm'in 'Kırmızı tişört' adamı konuştu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×