Combat Arms: Line of Sight ikinci kapalı beta sürümüne geçiyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 8.05.2015 - 16:18
Bu kez daha da fazla özellik ve daha fazla ateş gücüyle geliyor.
Nexon Europe büyük bir merakla beklenen ücretsiz çok oyunculu shooter oyunu Combat Arms: Line of Sight’ın mayıs ayı sonunda ikinci kapalı beta sürümüne geçeceğini duyurdu.

7 gün sürecek olan Kapalı betada çarpışmalar 28 Mayıs’ta başlayacak ve 3 Haziran’da sona erecek.   Yalnızca 6000 kişiye erişim verileceği için, bu fırsatı kaçırmak istemeyenler resmi Combat Arms: Line of Sight Closed Beta web sitesi www.calineofsight.com’daki yönlendirmeleri takip ederek girişlerini yapabilecekler. Beta kayıt dönemi 12 Mayıs’ta açılacak, 26 Mayıs’ta ise kapanacak.

Combat Arms: Line of Sight ikinci kapalı beta sürümüne geçiyor
Erken kayıt olanlara özel sunulan fırsatlar arasında, kayıt yaptıran ilk 2000 oyuncuya tam erişim garantisi ve Kapalı Beta başlar başlamaz ilave silah ve araç almak için kullanılabilecek 2000 Unlock puan hediyesi yer alıyor. Eğer 1’inci Kapalı Beta oyuncusuysanız ve anketi tamamlamışsanız, 2’nci Kapalı Beta’ya girdiğinizde efsanevi AK-74U silahınızı da hediye olarak bulabileceksiniz. 1’inci Kapalı Beta’da oynayan herkesin bu sürüme erişmesi garanti. Yapılması gereken tek şey kaydolurken Nexon Kullanıcı Adını kullanmak. 

Combat Arms: Line of Sight ikinci kapalı beta sürümüne geçiyor
Geliştirici BlackSpot Entertainment, oyuncuların son eşleşmelerini temel alan ve iyi dengelenmiş heyecanlı çarpışmalarda yarışabilmesini sağlamak için son teknoloji bir eşleştirme sistemi kullandı. Buna ilaveten, sadece İngilizce yayımlanacak olan 2’nci Kapalı Beta geliştirilmiş bir arayüzle geliyor ve ek bir haritanın yanı sıra kod adıyla Sentry Patrol’u da oyuna sokuyor. Süper insan portföyü, buz kristali yaratıp alevlere karşı savaşabileceğiniz Ice Buckshot gibi ilavelerle genişliyor.

Combat Arms: Line of Sight ikinci kapalı beta sürümüne geçiyor
Combat Arms: Line of Sight ile ilgili en son haberleri takip etmek için resmi Facebook sayfası ziyaret edilebiliyor: www.facebook.com/CALineOfSight.

-Basın Bülteni

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 07:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Combat Arms: Line of Sight ikinci kapalı beta sürümüne geçiyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×