Concrete Genie, PlayStation 4 için duyuruldu

Concrete Genie, PlayStation 4 için duyuruldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 31.10.2017 - 09:23
Fırçanızla şehre hayat verin.

Dün akşam Paris Games Week bünyesinde gerçekleşen PlayStation Konferansında duyurulan birden çok yeni oyun vardı. Bu oyunlar arasında dikkat çekenlerden birisi ise Concrete Genie isimli oyun oldu. Concrete Genie, bir askiyon, macera ve bulmaca oyunu. Ash isimli bir çocuğun büyülü bir fırça bulması sonucu resimlerini hayata geçirebilmesi üzerine kuruludur.

Concrete Genie duyuruldu

Tahmin edebileceğimiz gibi, kahramanımız Ash bir artist ve Concrete Genie 'nin asıl amacı resim yaparak eğlenmek. PlayStastion 4'ün DualShock 4 kontrolcülerinin motion sensörünü kullanarak göz alıcı manzaralar yaratabilir, kendi çizdiğiniz karakterleri hayata geçirip bulmacaları çözmenize yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz. Standartlaşan şehir manzaralarını nefes kesen manzaralara dönüştürebilirsiniz. Oynanışı ve mekanikleri ile dikkat çeken yapım, bildiğimiz bulmaca oyunlarından biraz daha farklı. Güzel tasarımları ile oyuncuların dikkatini çeken Concrete Genie , dün yayınlanan videosundan sonra pozitif geri dönüş almayı başardı. Oyun için henüz bir çıkış tarihi belirtilmese de 2018 içerisinde yapımı oynama şansı bulacağız. Oyun için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Peki Concrete Genie sizce nasıl olmuş?

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 22:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2017 11:43
Oyun gerçekten çok güzel gözüküyor ama ps 4üm yok. :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
Korek_v2
Korek_v2 31.10.2017 21:05
çok hoştu ya gerçekten
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×