Crysis ve MOH, FIFA teknolojisi kullanıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.07.2010 - 10:26
EA'in FPS'lerine, spor oyunlarından destek
2010'un en çok beklenen FPS'lerine dair bir liste hazırlansa, bu listede mutlaka Medal of Honor ve Crysis 2 de olur. İkisi de güçlü olan bu yapımlar, teknolojik olarak da iddialı. Crysis 2'de Crytek'in geliştirdiği Cry Engine 3 kullanılıyor. Medal of Honor ise, Unreal Engine 3'ün geliştirilmiş bir sürümünü kullanıyor. Peki bu kadar mı, tabii ki değil...

Crysis ve MOH, FIFA teknolojisi kullanıyor
Son yıllarda çıkan FIFA oyunlarında göze en hoş gelen özelliklerin başında, şüphesiz ki kaliteli oyuncu animasyonları geliyordur. ANT motoru kullanılarak elde edilen bu güzel görüntüler, EA'in diğer spor oyunlarında da mevcut. Şimdi ise, spor oyunlarından çıkalım ve FPS'lere gelelim. Evet, FPS'ler. Çünkü EA'den yapılan açıklamaya göre, karakter animasyonları için kullanılan ANT motoru, Crysis 2 ve Medal of Honor'da da tercih edilecekmiş.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis ve MOH, FIFA teknolojisi kullanıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×