Crysis ve MOH, FIFA teknolojisi kullanıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.07.2010 - 10:26
EA'in FPS'lerine, spor oyunlarından destek
2010'un en çok beklenen FPS'lerine dair bir liste hazırlansa, bu listede mutlaka Medal of Honor ve Crysis 2 de olur. İkisi de güçlü olan bu yapımlar, teknolojik olarak da iddialı. Crysis 2'de Crytek'in geliştirdiği Cry Engine 3 kullanılıyor. Medal of Honor ise, Unreal Engine 3'ün geliştirilmiş bir sürümünü kullanıyor. Peki bu kadar mı, tabii ki değil...

Crysis ve MOH, FIFA teknolojisi kullanıyor
Son yıllarda çıkan FIFA oyunlarında göze en hoş gelen özelliklerin başında, şüphesiz ki kaliteli oyuncu animasyonları geliyordur. ANT motoru kullanılarak elde edilen bu güzel görüntüler, EA'in diğer spor oyunlarında da mevcut. Şimdi ise, spor oyunlarından çıkalım ve FPS'lere gelelim. Evet, FPS'ler. Çünkü EA'den yapılan açıklamaya göre, karakter animasyonları için kullanılan ANT motoru, Crysis 2 ve Medal of Honor'da da tercih edilecekmiş.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2021 10:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis ve MOH, FIFA teknolojisi kullanıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×