Darksiders 2, 2012'de geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 2.06.2011 - 14:24
THQ'dan doğrulama geldi
Virgil Games'in geliştirdiği aksiyon oyunu Darksiders'ın devamının geleceği uzun süredir söyleniyor ve çıkış olarak da 2012 yılı tahmin ediliyordu. Bugün THQ'dan doğrulama bilgisi geldi. Darksiders 2'nin 2012 yılında PS3,  X360 ve PC  platformları için satışa sunulması bekleniyor. Bu yeni yapımdaki senaryonun ilk oyunla bağı bulunacağını da belirtelim.

Bu da Game Informer'a kapak olduğu sayı.Yorumlar 55
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Darksiders 2, 2012'de geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×