David Bowie'nin karakteri tekrar Twin Peaks'de

David Bowie'nin karakteri tekrar Twin Peaks'de

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 14.08.2017 - 11:45
Görünüşe göre David Bowie hiçbir zaman unutulmayacak.
David Bowie, 1990'larda müziği ile beraber sanata verdiği önemle popülerleşmeye devam ediyordu. Sanat kariyerinin genişletmek isteyen Bowie, hem filmlerin kadrolarında yer alıyor hem de dizilere konuk oyuncu olarak katılıyordu. Hatta, 1990'ların sonunda popüler olan Dreamcast ve PC'ye oyunu Omikron adlı oyunda rolü bile bulunuyordu.

1992'de Twin Peaks: Fire Walk With Me'nin kadrosunda olan David Bowie'nin karakteri Phillip Jeffries, birkaç gün önce çıkan Twin Peaks bölümünde tekrar görüldü. David Lynch tarafından oynanılan Phillip karakteri,  Gordon Cole adlı karakterin rüyasında tekrar beliriliyor. Twin Peaks'ın ahalisi tarafından David Bowie'e duyulan saygıdan dolayı gönderme olarak yapılmış.

Twin Peaks, daha önce Moby, Nine Inch Nails ve Hudson Mohawke gibi tanındık sanatçılar daha önce dizinin üçüncü sezonunda belirmişti.

David Bowie, 2016 senesinini başında yaşamını yitirerek hayranlarını üzmüştü. Müzik dalında farklı bir yönde ilerleyen Bowie, çoğu hayranı tarafından müzik dünyasının en sağlam solistlerinden biri olarak anılıyordu.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 09:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×