Dead Rising 2 daha erken geliyor

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 11.08.2010 - 13:10
Oyunun Avrupa çıkış tarihi erkene çekildi.

Capcom'dan yapılan açıklamaya göre zombilere elimize ne geçerse vuracağımız oyun Dead Rising 2, Avrupa'da daha erken piyasada olacak.

24 Eylül'de Avrupa'da satışa çıkacak olan Dead Rising 2, ABD'de 28 Eylül, Japonya'da ise 30 Eylül'de piyasaya sunulacak.

Ayrıca oyunun öncesini anlatan Dead Rising: Case Zero ise, Xbox Live üzerinden 31 Ağustos tarihinde kullanıcılara sunulmuş olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Rising 2 daha erken geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×