Del Toro’nun inSANE'i film mi oluyor?

Burçin Aygün
Burçin Aygün 14.12.2010 - 09:42
Oyunu gelmeden filmi mi gelecek?
Henüz yeni duyurulan ve 2013 yılında çıkacak olan inSANE adlı oyunla ilgili çok çekici haberler gelmeye devam ediyor. Pan'ın Labirenti, Hellboy gibi filmlerin yönetmeni Guillermo Del Toro'nun yardımcı yönetmenliğini yapacağı ve üçleme olarak duyurulan oyun için gelen bir yeni dedikodu daha geldi. Söylentiye göre daha yapım aşamasına bile yeni başlanan oyunun bir filmi gelebilirmiş. Yönetmenliğini de pek tabi Del Toro yapacakmış. Ön videosu ile birlikte bile korkutan oyunun filminin ne kadar vahşi olacağını tahmin bile edemiyoruz.

Del Toro’nun inSANE'i film mi oluyor?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Del Toro’nun inSANE'i film mi oluyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×