Dirt 3, görünüyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.08.2010 - 11:32
Codemaster, yarışmayı bırakmaya niyetli değil

Codemaster'da bir süredir yeni oyunların hazırlandığına dair ipucları vardı. Nitekim bir süre önce size, yeni Grid ve Operation Flashpoint oyunlarının geliştirildiğini aktarmıştık. Bunlar hazırlanırken Dirt 3'ün de ismi geçiyordu ve nihayet resmi açıklama geldi. Dirt 3 yolda ve ilk görüntüsü de yayımlandı. İlk videonun ise, bu hafta gelmesi bekleniyor.

Oyunun PC, PS3 ve X360 platformları için çıkacağı tahmin ediliyor.

 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dirt 3, görünüyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×