DiRT3'ün Superteams Pack'i duyuruldu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 5.05.2011 - 11:19
İçi dolu paket diye buna denir
Codemasters'ın yayımladığı yeni Dirt3 videosu ile ön sipariş ile sahip olunabilecek Superteams Pack'i duyurdu. Paketin içeriğinde pakete özel dört takım bulunacak. Bu şekilde 14 araca daha erken ulaşacaksınız. Ayrıca bu paket ile Rockstar Transworld Clash, Oakley Pro Invitational, Nixon Gold Series ve Monster Energy All Star Showdown etkinlikleri de bulunacak.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 10:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
DiRT3'ün Superteams Pack'i duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×