Dishonored 3 için çalışmalar başlamış bile

Tunay Şahin
Tunay Şahin 27.05.2022 - 17:09
Bir iş ilanı ile ortaya çıkan yapım, Dishonored 3 oyunu olabilir. Yapımın 10. yılında yeni oyun duyurusu gelirse şaşırmamak lazım.

İlk Dishonored oyununun çıkışının ardından tam on yıl geçti. Yapım, kimi kitleler tarafından çok eleştirilse de seveneleri de bir o kadar çok oldu. Bu süreç içinde ikinci bir oyunu da piyasaya sunan firma, bir çok da devam oyununu getirdi.

Yeni oyun Dishonored 3 için çalışmalar başlamış olabilir

Arkane Studios geçtiğimiz günlerde ileri düzeyde bir tasarımcı için iş ilanı verdi. Ancak ilanda göze çıkan bir madde vardı ve bu madde oyunun takipçileri arasında "yeni oyunun yolda olduğuna dair" spekülasyonlara sebep oldu. O maddede yazan "Dishonored serisi gibi aksiyon-macera gizli oyunlarının" bölümü ilgi çeken nokta idi.

Yeni oyun Dishonored 3 için çalışmalar başlamış olabilir

Elbette yapımın 10. yılı olduğu göz önüne alınırsa bunun gerçekleşmesi için bir sebep daha veriyor elimize.

Arkane Studios, son olarak piyasaya Deathloop'u sürmüştü. Yapımın aday gösterildiği ödülleri göz önüne alırsak çıkacak bir sonraki oyunlarının da en azından bu ayarda olacağını görebiliriz.

Ayrıca Redfall için de çalışan firma, bu yapım hakkında da bize ipucu vermiş olabilir. Ancak bahsettiğimiz gibi, bu ilan, yeni Dishonored oyunu için de olabileceğini düşünmek istiyoruz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2022 05:04
Dishonored ı beğenmeyen insanlar bir daha oyun filan oynamasın. Sanattan bir haber bu varlıkların en ucuz oyunu bile oynamaya hakkı yok. Bu arada Dishonored 2 2016 da çıktı ve aradan 10 yıl filanda geçmedi 6 tıl geçti. Birde Dishonored DOTO var o da 2 den sonraki DLC gibi uzun bir oyundu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2022 16:49
Güzel haber...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2022 23:42
"kimi kitleler tarafından çok eleştirilse de " kim bu kesim merak ettim. Gelirse çok mutlu olurum ama 2. oyun gibi olmamasını dilerim. Mis gibi unreal motorunu bırakıp void motoruyla yapıp optimize edemeyip rezil etmişlerdi oyunu. Ondan sonra çıkan preyi akıcı şekilde oynamıştım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2022 18:24
Ben de cok seviyorum bu seriyi.Corvo gel kocum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2022 22:52
Yıllar önce açiklama yaptılar. Dishonored serisi bitti bir daha oyun çıkmayacak dediler. Çok üzulmüştüm. Umudumu yitirmişken bu haberi gördüm. Umarım dishonored 3 gelir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dishonored 3 için çalışmalar başlamış

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×