Dünya Kupası coşkusunu Sony PlayStation 3’te yaşayın!

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 24.02.2014 - 14:44
EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil, kupa heyecanını evlere taşıyor.
Sony Computer Entertainment Inc., futbol severlerin oyunun tüm keyfi, heyecanı ve dramını yaşamasına imkân verecek olan tek resmi lisanslı video oyunu EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil’in çıkışını duyurdu. Brezilya’nın renk ve canlılığını yakalayan zengin bir sunumu içinde barındıran EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil’in PlayStation 3 oyun konsolu için hazırlanan versiyonu 17 Nisan’dan itibaren Avrupa’da piyasaya sürülüyor.

Ödül kazanan EA SPORTS FIFA 14’e ek olarak çok sayıda inovasyon ve iyileştirmeyi içeren EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil, ülkelerinin kaderini oyuncuların ellerine bırakıyor. Explosive Movement ile gerek topla gerekse topsuz olarak hızlanma, yavaşlama ve yön değiştirme becerisinden, Response Dribbling ve Pinpoint Passing’i kullanan yeni World Class Control özelliğine kadar, futbol severler ünlü futbolcuların tüm becerilerini hissedecekler. Aralarında paslaşma, kurtarış ve penaltı vuruşlarının da bulunduğu yüz yeni animasyon içeren oyun, resmi turnuva ile birlikte daha da çarpıcı hale getiriyor.

Dünya Kupası coşkusunu Sony PlayStation 3’te yaşayın!
203 milli takım, 7.469 oyuncu, 19 resmi lisanslı teknik direktör ve aralarında Brezilya’dan 12 gerçek stadyumun da bulunduğu 21 yeni stadyum ile 2014 FIFA World Cup hiç olmadığı kadar yüksek detay ve gerçekçilik sunuyor. Oyuncular, aralarında stadyumdaki afişler, bayraklar ve koltuk kartlarını da içeren tamamen yeni kalabalık sahneleri ve dünyanın dört bir yanındaki canlı şehir etkinlikleri ile oyunda taraftarların desteğini hissedebilecekler.

EA Sports’un bugüne kadar sunduğu en sürükleyici turnuva moduna sahip oyun olan Road to the FIFA World Cup™’ta, oyuncular istedikleri milli takımı seçip eleme turlarından FIFA World Cup™ grup aşamalarına kadar bir ila 32 oyuncu arasında lokal olarak oyun oynayabiliyorlar. Turnuvaya çevrimiçi katılmak isteyenler için ise Road to Rio de Janeiro™, oyuncuların Brezilya’nın turnuvaya ev sahipliği yapacak 12 şehrinin lisanslı ve gerçek stadyumlarının bir haritası üzerinde kazanarak ilerlemelerine imkân veren tamamen yeni bir mod sunuyor.

-Basın Bülteni
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 01:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dünya Kupası coşkusunu Sony PlayStation 3’te yaşayın!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×