e-GameShow Oyun Yazılım ve Donanımları Fuarı hazırlıkları başladı!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 15.12.2015 - 18:00
Oyun dolu bir fuara hazır olun
2-5 Haziran 2016 tarihleri arasında ikincisi düzenlenecek olan Türkiye’de en yüksek katılım gören oyun fuarı e-GameShow Oyun Yazılım ve Donanımları Fuarı 2016 yılı içinde oyun dünyasına damga vurmayı hedefliyor. Dünyadan ve Türkiye'den oyun sektörünün en önemli şirketleri, oyun üreticileri, dağıtıcılar ve oyun severler e-GameShow'da bir araya geliyor. Büyük ödüllü turnuvalar, yeni teknolojiler, yeni oyunlar, simülasyonlar, yarışmalar, konferanslar, seminerler ve bir çok etkinlikler tüm oyun sevenlere sunuluyor.

2015 yılı etkinliğine göre iki kat daha da büyüyen ve büyümeye de devam edecek olan e-GameShow,
bu sene hem dünyadan hem de Türkiye’den binlerce katılımcısı ile birlikte Avrasya’nın en büyük fuarı olmaya adaydır. TOGED( Türkiye Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği), ODTÜ Teknokent ve Ankara Kalkınma Ajansı’nın da katkılarıyla fuarımızda profesyonel ve amatör oyun geliştiriciler, yatırım arayan yeni projeler, taşınabilir sistemler, sanal gerçeklik projeleri ve birbirinden değerli fikirleri ve tecrübesi ile fuarda yer alacak olan bir çok firmanın bir araya gelmesi, bir yandan Türkiye oyun pazarının dünya ya açılması için katkı sağlanması diğer yandan işbirliği ortamının geliştirilmesi amacıyla büyük oyun üreticilerinin bu fuarda yer alması hedeflenmiştir.

e-GameShow Oyun Yazılım ve Donanımları Fuarı hazırlıkları başladı!
Ayrıca tüm oyun severler için Dijital Oyunlar Federasyonu ve ESL iş birliği ile düzenlenecek olan büyük ödüllü resmi turnuvalar (DOTA 2, CS:GO, Heartstone vb.) ve Riot Games Türkiye iş birliği ile League of Legends Üniversite Ligi Finali de bu fuarda yer almaktadır.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2021 10:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.12.2015 21:57
Mobacılar ilgi gösterir anca.
Kalan Karakter : 300 Gönder
e-GameShow Oyun Yazılım ve Donanımları Fuarı hazırlıkları başladı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×