Elder Scrolls 4'de gösterimde

Murat Oktay
Murat Oktay 3.06.2010 - 12:31
2002 yılının ortalarına doğru
2002 yılının ortalarına doğru çıkan Morrowind, bitirmek için sıkı RPG oyuncularının bile bir yaşına daha girdiği, oldukça derin ve zor bir oyundu. Sahip olduğu evren ile biz oyuncuların ağzını açık bırakmış, "bundan daha büyük bir harita olabilir mi?" sorusu kafamızı kurcalıyordu. Morrowind’den bu yana iki buçuk yıl geçti ve bu zaman içerisinde yapıma iki ek paket çıkarıldı. Bu ek paketler abileri kadar sükse yaratamasa da, serinin hayranlarını tatmin etmeyi başardı. Uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan Bethesda’nın neden sessizliğe gömüldüğü şimdi anlaşılıyor; Elder Scrolls serisi Oblivion’la muhteşem bir şekilde geri dönüyor.

Bethesda Software, Elderscroll oyunların en yenisi olan Elder Scrolls IV: Oblivion'un videosunu az önce yayınladı. Oyun Xbox 360, PlayStation 3 ve PC için hazırlanıyor. Video'yu izlemek için tıklayın.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 15:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Elder Scrolls 4'de gösterimde

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×