Elder Scrolls 4'de gösterimde

Murat Oktay
Murat Oktay 3.06.2010 - 12:31
2002 yılının ortalarına doğru
2002 yılının ortalarına doğru çıkan Morrowind, bitirmek için sıkı RPG oyuncularının bile bir yaşına daha girdiği, oldukça derin ve zor bir oyundu. Sahip olduğu evren ile biz oyuncuların ağzını açık bırakmış, "bundan daha büyük bir harita olabilir mi?" sorusu kafamızı kurcalıyordu. Morrowind’den bu yana iki buçuk yıl geçti ve bu zaman içerisinde yapıma iki ek paket çıkarıldı. Bu ek paketler abileri kadar sükse yaratamasa da, serinin hayranlarını tatmin etmeyi başardı. Uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan Bethesda’nın neden sessizliğe gömüldüğü şimdi anlaşılıyor; Elder Scrolls serisi Oblivion’la muhteşem bir şekilde geri dönüyor.

Bethesda Software, Elderscroll oyunların en yenisi olan Elder Scrolls IV: Oblivion'un videosunu az önce yayınladı. Oyun Xbox 360, PlayStation 3 ve PC için hazırlanıyor. Video'yu izlemek için tıklayın.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 17:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Elder Scrolls 4'de gösterimde

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×