Ezhel bir kez daha hapse girebilir

Ezhel bir kez daha hapse girebilir

Furkan Güler
Furkan Güler 6.11.2018 - 11:57
Ayrıca şarkıcının aylık gelirinin en kadar olduğu kimlik tespitinde belli oldu.

Geçtiğimiz dönemlerde uyuşturucu maddeye özendirme suçundan açılan dava sonucu beraat eden Ezhel, bir kez daha aynı suçlama ile tekrar hakim karşısına çıktı. Gerçek ismi Sercan İpekçioğlu olan Ezhel, mahkemede Sputnik'in haberine göre "Benim kesinlikle toplumu kötü bir şeye özendirmek gibi bir niyetim olamaz. Ürettiklerim sanat eserleridir. Suçlamayı kabul etmiyorum." söyleminde bulundu.

Milyonların dinlediği Ezhel, bir kez daha hapis cezası alabilir

Ayrıca şarkıcı, kimlik tespiti sırasında aylık 30 bin TL gelirinin olduğunu belirtti. Tüm bunların yanında müvekkili hakkında aynı suçlamayla iki ayrı soruşturma yapıldığını ve bu soruşturmalardan açılan davalardan birinden beraat ettiğini belirten Ezhel'in avukatı Fuat Ekin, "Yargılamanın konusu sanat eserleridir, şarkılardır. Bir sanat eseri ya da birisinin sanatçı olması onu suça karşı korumaz. Burada bu sanat eserlerinin itham olunan suçun unsurlarını taşımak gibi bir iddiası yoktur. Kanaatimizce suç oluşmamıştır, sayın mahkemenizce beraate hükmedileceği inancındayız." söyleminde bulundu.

Son olarak Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede şüphelinin evinin arandığı ancak herhangi bir suç unsuruna rastlanmadığı belirtiliyor. Ancak şüphelinin kan örneğinde ise esrar etkin maddesi olan THC metaboliti bulunduğu kayıtlara geçti.

Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 21:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
zekikirbas
zekikirbas 13.12.2018 19:04
bence ceza almalı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2018 00:27
işte sorun burada başlıyor bunun gibi tipleri gören gençlik okumak istememesi gayet doğal insanlık adına hiçbir faydası olmayan sıfatsız insanların çoğalmasına yol açan sosyal ağlar ve youtube insanlığında sonunu hazırlayacak. daha işler çığrından çıkmadı ama büyük bir sosyal patlamaya neden olacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.11.2018 13:02
Şu yorumlara bakıyorum da oyun sitesindeyiz yani oyun oynayan insanın biraz ufku geniş olur diye tahmin ediyorum ama yok. Cehalet akıyor ülkeden. Ezheli çekemiyo insanlar kaldı ki aleyna gibi enes batur gibi çiğ insanlara prim veren ülke yazık valla.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.11.2018 12:56
Evlerinin arka bahçelerinden başka bir ortam görmemiş güzel kardeşlerimiz gelmiş burada nutuk atıyor. Telefonlarına baksak amerikalı r&b şarkıcılarının uyuşturucu ve kadın dışında hiçbir söz bulunmayan şarkılarıyla dolu. Cahillik güzel şey aslında. Rap dinlemem ama Ezhele bir kez daha geçmiş olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.11.2018 13:23
bu 30 bin kazanıyorsa enes batur falan 100 garanti var,zavallı işçiler 2 bin tl için madende ölüyorlar gelde adaletten bahset şimdi
MK Okuru
MK Okuru 7.11.2018 12:47
09.55 bunlar eğitimlisi bay eğitimsever bey
MK Okuru
MK Okuru 7.11.2018 09:55
Okuyup eğitim almamak için direnenlere acımamak gerekiyor. Herkes kendi kazdığı çukura gömülüyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×