F1 2015'e, Humble Bundle üzerinden ücretsiz sahip olabilirsiniz

F1 2015'e, Humble Bundle üzerinden ücretsiz sahip olabilirsiniz

Furkan Güler
Furkan Güler 23.03.2018 - 11:22
Humble Bundle'dan oyuncuları sevindirecek yeni bir kampanya daha.

Oyuncu dostu ve ücretsiz verdiği oyunları ile ünlü olan Humble Bundle, bu sefer başka bir ücretsiz oyun ile daha oyuncuların karşısına çıktı. F1 2015'in PC sürümünü ücretsiz bir şekilde veren Humble Bundle, oyuncuları birer Formula 1 pilotu olmaya davet ediyor. Serisinin en başarılı oyunlarından bir tanesi olan F1 2015, gerçekçi bir simülasyon deneyimini oyuncuların kontrolüne verebiliyor. Codemasters ekibinin geliştirip dağıttığı oyunu önümüzdeki iki gün boyunca kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyip, daha sonrasında istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

F1 2015, Humble Bundle üzerinden ücretsiz bir şekilde veriliyor

F1 2015'i kütüphanenize eklemek için öncelikle Humble Bundle'a hesabınız ile giriş yapın. Hesabınız yoksa da hızlıca yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Hesabınız ile giriş yaptıktan sonra oyunun yanında yer alan "add to cart" bölümüne tıklayarak oyunu sepetinize ekleyin. Sonrasında sizden istenilen e - posta adresini gerekli bölgeye yazarak, işlemi tamamlayabilirsiniz. E - postanıza gelecek olan onay e-postasından sonra oyuna ait olan Steam kodunu tekrar Humble Bundle hesabınızdan alabilirsiniz. Ardından gelecek olan bu kod ile Steam hesabınızdan oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2020 03:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2018 14:39
teşekkürler merlinkazanı
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×