Far Cry 2 için demo çıkarılmayacak

Ali Can Varlık
Ali Can Varlık 3.06.2010 - 12:31
Far Cry 2 için demo çıkarılmayacak

Far Cry 2 için demo çıkarılmayacak

Demosu çıkarılmayacak oyunlar furyasına "Far Cry 2" de eklendi. Eurogamer'ın haberine göre, Ubisoft'un bu kadar karmaşık ve geniş bir alanda geçen oyunun demosunun yapımının zor olacağı gerekçesiyle böyle bir karar aldığını söylendi. Tabii bizim işimiz böyle şeylere karışmak değil; ancak "Crysis'in" demosunun yapıldığını ve onun da bu kadar büyük bir arazide geçtiğini hatırlatmakta yarar var!

KAYNAK
Far Cry 2 için demo çıkarılmayacak
n4g.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Far Cry 2 için demo çıkarılmayacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×