Far Cry 3, İsveç'te göründü

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.08.2010 - 10:59
Afrika'nın ateşi yeniden yanmaya başladı
Crytek'in ilk Far Cry'ı hazırlamasından sonra oyunun haklarını elinde bulunduran Ubisoft, 2 numaralı yapımda bizlere Afrika'dan merhaba demişti. 3 numaralı oyunda da Afrika'da olacağız sanırız.

İsveçli Webhallen sitesi, Far Cry 3 için ön sipariş almaya başlamış. Ayrıca site, daha büyük bir Afrika haritasından ve geliştirilmiş Dunia motorundan da bahsetmiş.

Ubisoft, uzun zaman önce Far Cry 3'ün geliştirileceğini zaten doğrulamış, ancak yeni oyun hakkında pek fazla bilgi vermemişti.

Far Cry 3, İsveç'te göründü
Yorumlar 27
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Far Cry 3, İsveç'te göründü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×