Far Cry baş yönetmeni Ubisoft'tan ayrıldı

Murathan Özlü
Murathan Özlü 12.11.2021 - 19:02
Far Cry baş yönetmeni Dan Hay, firmadan geçirdiği 10 yıldan uzun sürenin ardından Ubisoft'tan yeni maceralara atılmak için ayrıldığını duyurdu.

Ubisoft'un duyurusuna göre Far Cry baş yönetmeni Dan Hay, bu hafta içerisinde firmadan ayrılacak. Dan Hay'in firmadan ayrılmadan önce online odaklı bir Far Cry projesinde çalıştığı ifade ediliyor. Ubisoft, 10 yıldan uzun süredir firmada çalışan Dan Hay'in 12 Kasımda (bugün) firmadan ayrılacağını GamesBeat sitesine yolladıkları duyuruda açıklamış.

Far Cry baş yönetmeni Dan Hay firmadan ayrılıyor

Ubisoft, firmanın Far Cry veteranına teşekkür mesajı göndermeden önce Hay'in macerasına hangi firmada devam edeceğinin belli olmasını beklediklerini ifade etti. Firma,  Dan Hay'den boşalan koltuğa bir süreliğine Ubisoft Montreal yapımcısı Sandra Warren'in vekalet edeceğini belirtti.  Dan Hay'in, firmadan ayrılmadan önce online tabanlı bir Far Cry oyunu üzerinde çalıştığı ifade ediliyor. 

Far Cry baş yönetmeni
Ubisoft ayrıca Assasins Creed Infinity adında online odaklı bir oyun üzerinde de çalıştıklarını duyurmuştu. Oyunun, Ubisoft'un Montreal ve Quebec stüdyolarının ortak çabasıyla geliştirildiği ifade ediliyor. Ubisoft, böylece firmanın en çok sevilen markalarından birinin firmanın belli stüdyoları tarafından değil, herkesin ortak çabası ile geliştirilmeye devam edeceğini ifade etmiş

Ubisoft çalkantılı bir dönemden geçiyor. Geçtiğimiz hafta Ubisoft çalışanları halka açık bir dilekçe yayınlayarak firmanın çalışma mantığında değişim talep etmişti.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 00:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 13.11.2021 07:50
Güzel haber belki yeni gelen yönetici veya yönetmen birseyleri daha farklı yapar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2021 04:59
Sonunda
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.11.2021 21:04
E3 'de Far Cry 3'u duyurdugu gunu hatirliyorum vay be, zaman acimasiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.11.2021 19:16
Far Cry için belki güzel bir haberdir. Artık basma kalıp bir oyun olmaktan kurtulur belki.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Far Cry baş yönetmeni Ubisoft'tan ayrıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×