Kevin Feige: 'Scarlet Witch tek başına Thanos'u tokatlayabilir'

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 30.07.2019 - 10:46
Feige'den Wanda'ya övgüler

Avengers: Endgame ile birlikte 10 yılı aşkın bir süredir hayatımızda olan Marvel Sinematik Evreni'nde önemli bir kilometre taşı daha geride kaldı. İdealleri peşinde koşan ve bu uğurda her şeyi yapabilecek olan Thanos'u izlediğimiz bu uzun süre boyunca akıllardaki en önemli sahneler hep bire bir mücadeleler oldu. peki teke tek kapışıldığında Thanos'un karşısında hangi kahramanlar durabilir?

Kevin Feige: 'Scarlet Witch tek başına Thanos'u tokatlayabilir'

Bu konuda bir açıklama yapan ve Scarlet Witch'in geleceği hakkında konuşan Kevin Feige, teke tek bir mücadelede Scarlet Witch'in Thanos'u tokatlayabileceğini belirtmiş. Marvel Sinematik Evreni açısından konuşan Feige konuyla ilgili gelen soruya "Muhtemelen güç konusunda üst kademelerde yer alan Wanda Maximoff olurdu. Thanos ordusunu çağırmamış olsa onu tek başına indirebileceğini düşünüyorum." dedikten sonra karakterin Doctor Strange: Multiverse of Madness filmindeki rolünden de bahsetmiş. Doctor Strange ve Scarlet Witch'in MCU'daki en güçlü karakterler arasında yer aldığını belirten Feige, ikilinin bir araya gelmesinin eğlenceli sonuçlar doğuracağını da sözlerine eklemiş.

Scarlet Witch çizgi romanlarda da Marvel Evreni'nin en güçlü karakterleri arasında yer alıyor. Phoenix Five'a bile kafa tutabilecek kadar güçlü olan Wanda'nın en önemli olayı ise şüphesiz giderek güçlenmesi. Çizgi romanlarda bu karakterin ilerleyişi ve ne kadar güçlü bir hale geldiğine sık sık şahit olduk. Anlaşılan benzer bir işleyiş MCU'da da olacak. Son olarak karakterin Doctor Strange 2 filmi dışında Wanda & Vision dizisiyle de karşımıza çıkacağını hatırlatalım. Peki siz ne düşünüyorsunuz, teke tek mücadelelerde Thanos'u hangi karakterler durdurabilirdi?

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2023 21:45
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2019 15:55
scarlet witch (elizabeth olsen) beni de tokatlasın, memnuniyetle
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2019 17:25
Deadpool =)
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2019 01:53
Hınzır seni, thanos deadpool'u zevk için parçalar.Deadpool eski haline gelince bir daha parçalar :)
Kalan Karakter: 300 Gönder
Todbringend
Todbringend 30.07.2019 23:43
tek başına thanos'u tokatlayabilir değil tek başına thanos'u tokatladı zaten
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2019 22:39
Dr Manhattan bu evrende olaydı siz asıl o zaman görün cümbüşü :D
Kalan Karakter: 300 Gönder
Feige: 'Scarlet Witch tek başına Thanos'u tokatlayabilir'
İlginizi Çekebilir