FFVII, PS3'te yok

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
FFVII, PS3'te yok
FFVII, PS3'te yok

Square Enix denince ilk akla gelen şey Final Fantasy'nin 7. oyunuyla ilgili yapımcı Yoshiniro Kitase yaptığı açıklamada, FFVII'in tarzını yüksek çözünürlüklü grafiklere uyarlamanın çok zor olduğunu söyledi.

Diğer yapımcı Motomu Toriyama ise "HD grafiklerin ana akım olduğunu düşünmenin bir sonucu bu. Grafikleri HD kalitesine getirmekte yapılacak çalışmanın fazlalığı nedeniyle, oyundaki şehirleri bu şekle sokmak çok zor" dedi. Kitase ise PS3'e oyun yapmanın zor olduğunu ve bu grafik çalışmasının çok fazla zaman alacağını sözlerine ekledi.

Kaynak
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
FFVII, PS3'te yok

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×