Fight Night'da normal kontroller yeterli

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.08.2010 - 12:25
Çok güzel hareketler bunlar, ama yeni henüz
EA Canada tarafından geliştirilip, EA Sports tarafından dağıtımı üstlenilen boks oyunu Fight Night: Champion'ın klasik kontrollerle oynanacağı, Sony'nin Move ve Microsoft'un Kinect'ine destek vermeyeceği açıklandı. Gerekçe olarak ise, henüz yeni olmaları gösterildi. Yapımcılardan Brian Hayes, bu teknolojilerin henüz yeni olduğunu, bu sebeple pek gelişmedikleri için bu oyunda kullanmayı düşünmediklerini belirtti.

Fight Night: Champion, PS3 ve X360 platformları için önümüzdeki yıl raflarda olacak.

Fight Night'da normal kontroller yeterli
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 01:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fight Night'da normal kontroller yeterli

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×