Final Fantasy 16 fragmanı yakında gelebilir

Murathan Özlü
Murathan Özlü 9.05.2022 - 18:35
Final Fantasy XVI yapımcısı Naoki Yoshida'ya göre, Final Fantasy 16 fragmanı yapım süreci "bitti bitecek"

Final Fantasy 16 fragmanı, oyunun yapımcısı Naoki Yoshida'ya göre yolda.  Final Fantasy 16 yapım süreci Covid-19 sebebiyle ciddi sekteye uğramıştı. Yoshida'nın ifadelerine göre fragmanın hala yayınlanmamasının sebebi pandemi değil, ortada birden fazla sebep ve yapılması gereken son ayarlar varmış.

Final Fantasy 16 fragmanı bitirilme aşamasındaymış

Yoshida, NieR Reincarnation ve Final Fantasy XIV ortak etkinlik yayınında konuya dair muğlak açıklamalar vermiş.

" Elimizde tamamlanmış bir fragman var ancak çeşitli sebeplerden ötürü yayınlamak için biraz daha beklememiz gerekecek. Ancak çok yakında yayınlanacaktır, buna emin olabilirsiniz."

Final Fantasy 16 fragmanı yakında gelebilir
Yoshida, oyunun durumu hakkında gelen sorulara ise, projenin iyice şekillenmeye başladığını belirterek ve geliştirici ekibin çabasına övgüler dizerek cevap vermiş. Naoki Yoshida'ya göre artık oyun son düzeltme ve cilalama aşamasında ve bu süreci aceleye getirmek istemiyorlar.

Naoki Yoshida, 29 Nisan'da verdiği bir röportajda oyunun geliştirilme aşamasının bitmek üzere olduğunu belirtmiş ve bu röportajın ardından oyunun Amerika dağıtımını üstlenen ekipten, oyun hakkında önden bilgi verdiği için "soğuk bir e-posta" almış.

Son ana Final Fantasy oyunu 2016 yılında çıkmış, Final Fantasy 16 Eylül 2020'de duyurulmuştu.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 16:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.05.2022 08:50
E fragmanı zaten izledik ya state of pla etkinliğinde.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy 16 fragmanı yakında gelebilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×