Fortnite'ın çıkış sinematiği yayınlandı

Fortnite'ın çıkış sinematiği yayınlandı

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 10.07.2017 - 11:50
Eğlenceli gözüküyor
Epic Games tarafından geliştirilen TPS oyunu Fortnite, 2012 yılından beri geliştirilmeye devam ediyor. Hem savaşıp, hem de devasa kaleler kurduğumuz Fortnite, oldukça keyifli bir oynanış sunuyor. Yüzlerce yaratığa karşı savaştığımız yapımda, her oyun tamamen farklı oluyor ve oyun sürekli taze kalıyor.

E3 2017'de denenen ve birçok oyuncuyu memnun etmeyi başaran Epic Games'in yeni oyunu Fortnite, 27 Temmuz'da erken erişime açılarak oyuncuların beğenisine sunulucak. Şahsen 5 yıldır geliştirilen Fortnite'ın bir de erken erişime çıkmasını biraz tuhaf karşıladım. Epic Games şimdiye kadar oyunu çoktan bitirebilmeliydi diyor ve sizleri Fortnite'ın çıkış sinematiği ile baş başa bırakıyorum:

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 09:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2017 16:24
Arkadaş , bu oyun tarihleri sana vahiyle mi geliyor da zerre araştırmıyorsun. Hangi haberine baksam tarih her daim hatalı.

Early Access begins July 25 - Pre-order now for a 4 day head start. Felsefe yapmana gerek yok herhalde. Erken erişim 25 Temmuz , şimdi alırsan 4 gün önce yani 21 Temmuz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2017 14:11
Yav emek var ok ona lafım yok da arkadaş oynayış ve grafiği görünce insan ister istemez soruyor: Bunu mu 5 yılda geliştirdiniz? + Erken erişim?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×