Forza Motorsport 4'ün çıkış tarihi belli oldu!

Emre Günen
Emre Günen 13.12.2010 - 14:43
Yeni videosu VGA 2010'da yayımlandı
Gran Turismo 5 ile yatıp kalktığımız şu günlerde, Forza Motorsport cephesinden hiç ses çıkmıyordu. Demek ki bu suskunluk büyük bir sürprizin habercisiymiş.

VGA 2010'da Microsoft cephesinden, hiç kimsenin beklemediği anda gösterilen bir video ile yarış dünyasına yeni bir soluk getirecek oyunu, Forza Motorsport 4'ün çıkış tarihi belirtilmiş oldu.

İşte Forza Motorsport 4'ün yeni tanıtım videosu:


Kinect teknolojisini de kullanacak olan Forza Motorsport 4'ün, 2011'in sonbahar aylarında çıkması planlanıyor.
Yorumlar 25
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Forza Motorsport 4'ün çıkış tarihi belli oldu!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×