Friday the 13th'de takım arkadaşlarınız sizi öldüremeyecek

Friday the 13th'de takım arkadaşlarınız sizi öldüremeyecek

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 10.08.2017 - 15:22
Friday the 13th'in yaıyncısı Gun Media sabah saatlerilerinde yaptığı duyuruda, yeni gelecek güncelleme ile birlikte oyun içerisinde takım arkadaşlarının artık birbirini öldüremeyeceğini açıkladı.

Bir survival korku oyunu olan Friday the 13th, aynı ismi taşıyan film serisi 13. Cuma'dan alıntıdır. Saklambaçın daha kanlı bir versiyonunu işleyen oyun, bir oyuncuya Jason Vorhees karakterini emanet edip diğer oyuncuları avlamasını istiyor. Diğer oyuncularının görevi de haritadan kaçarak hayatta kalmak. Bununla yetinemeyen oyuncular, birbirini de öldürebiliyor. Çoğu oyuncunun şikayet ettiği bu durum, insanların oyunu bırakmasına bile yol açmış.

Friday the 13th'de takım arkadaşlarınız sizi öldüremeyecek
Yayıncının Reddit üzerinden yaptığı açıklamada, bu hatanın gelecek en yakın güncelleme ile düzeltileceğini belirtti. Yaptıkları açıklamaya oynucuların bu konu hakkında çok büyük bir şikayeti olduğunu belirten Gun Media, oyunculardan özür diledi.

Çıkış yaptığı sürede yaşadığı sıkıntılara rağmen Friday the 13th, 1.8 milyon kopya satmayı başarmıştı. Oyunun fiziksel sürümü de 13 Ekim'de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Amazon'da ön siparişte olan oyun, $39.99'luk bir fiyat etiketine sahip olacak.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 10:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2017 19:49
herkes bıkmıştı oyunu mahveden trollerden, çok iyi oldu...
Kalan Karakter : 300 Gönder
zivolder
zivolder 10.08.2017 15:49
saklambaç
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×