Game Factory'nin E3 ikilisi

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Ukraynalı firma Game Factory,
Ukraynalı firma Game Factory, E3 fuarında 2 yeni oyununun gösterimini gerçekleştireceğini belirtti. Oyunlardan ilki WWII RTS. Oyunda iki gruptan birini seçerek, birliklerimizi savaş boyunca kontrol etmeye çalışıyoruz. Birimlerimiz zamanla yeteneklerini geliştirip, upgrade olabiliyor, böylece de oyunun role playing öğeleri ortaya çıkıyor. Diğer oyun ise Cops 2170. Role playing öğeleri barındıran, taktiksel bir savaş oyunu olan Cops 2170, gelecekte geçiyor. Ana karakterimiz, diğer polis ve birimlere hükmeden bir bayan olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Game Factory'nin E3 ikilisi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×