Gamedec için Türkçe dil desteği kampanyası başlatıldı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 28.07.2020 - 17:44
Anshar Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan rol yapma oyunu Gamedec için Türkçe dil desteği kampanyası başlatıldı.

Geliştirici ve yayıncı Anshar Studios'un cyberpunk temalı izometrik rol yapma oyunu Gamedec için Türkçe dil desteği kampanyası başlatıldı. Oyunu Steam'de istek listenize eklediğinizde temel desteği sağlamış oluyorsunuz. Buna ek olarak oyunun Steam tartışma sayfasına ya da yayıncının resmi YouTube kanalındaki Türkçe altyazılı fragmana yorum yaparak desteğinizi artırabilirsiniz.

Gamedec için Türkçe dil desteği kampanyası başlatıldı

Gamedec için Türkçe dil desteği kampanyası başlatıldı

Anshar Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan rol yapma oyunu Gamedec için Türkçe dil desteği kampanyası başlatıldı. Geliştirici ekipten Matt Anshar konuyla ilgili "İlginiz ve projeyi destekleme isteğiniz için çok teşekkür ederiz. Gamedec’in Türkçe’ye çevirme seçeneğini dışlamıyoruz. Bu tamamen Steam oyuncularının oyuna olan ilgisine, yani istek listesi sayısına bağlı. Bunu yapmak için hala birkaç ayımız var. Şu anda, içeriğin sürekli güncellenmesi nedeniyle hiçbir yerelleştirme çalışması yapılmamaktadır. Ayrıca, destekçilerin düşüncelerinden ve oyunu oynama şansına sahip olacak basın ve yayın kuruluşlarından görüşler toplanana kadar hiçbir yerelleştirme düzenlemesi veya eylemi yapılmayacaktır." ifadelerinde bulundu. Yani iki ay içerisinde oyun yeterli istek sayısına ulaşılırsa, Türkçe dil desteğine de sahip olacak.

Gamedec, oyuncuların sanal dünyalarda suçları çözen bir dedektifi yönettiği tek oyunculu, cyberpunk temalı ve izometrik yapıda bir rol yapma oyunudur. Oyun ilginizi çektiyse Steam'de istek listenize eklemeyi unutmayın. Son olarak oyunun Türkçe altyazılı oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2021 08:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2020 22:38
Hemen atıyorum istek listesine.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lord Grim
Lord Grim 28.07.2020 18:54
Desteğinizi bekliyoruz arkadaşlar.
Lord Grim
Lord Grim 30.07.2020 13:02
Dana (?—?VIII) nikli steam profilinin sahibiyim cevabı yeterli olur umarım mk okuru.
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2020 09:00
İyi de sen kimsin?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lord Grim
Lord Grim 30.07.2020 13:01
Arkadaşlar oyunun steam topluluk sayfasında dil desteği isteği yazısını ben yazdım. Epey bir destek topladık ama yetmez lüften oyunu istek listenize ekleyin ve arkadaşlarınıza da bu durumu paylaşın. Bana sen kimsin diyen mk okuru oyunun steam sayfasından topluluğa gir Türkçe dil desteği yazısını yazan kişinin profiline gir kim olduğumu görürsün .
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost86
Ghost86 29.07.2020 12:47
Oyun ilgimi çekti. Ukala ve paragöz büyük firmaların hala Türkçe dil desteğini umursamadığı günümüzde bu tip firmaları desteklemek bizim faydamıza olur. İstek listeme ekleyip satın almayı düşünüyorum.
Ghost86
Ghost86 30.07.2020 11:36
Haberde içeriği yazıyor, altyazılı videosu da var. Gevezelik yapmak yerine biraz okumaya çalış.
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2020 00:18
Daha oyunun içeriği ne onu bile bilmiyosun nesi ilgini çekti acaba??
Kalan Karakter : 300 Gönder
allalla
allalla 29.07.2020 09:17
Bu tür yapımcılara destek vermek gerekiyor. Kendi adıma, bir RPG sever olarak istek ve takip listeme aldım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gamedec için Türkçe dil desteği kampanyası başlatıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×