Gears of War, 2 milyon kopya sattı

Güven Gümüş
Güven Gümüş 14.07.2010 - 16:11
Gears of War, 2 milyon kopya sattı
Yayıncılığını Microsoft'un yaptığı Epic Games'in aksiyon oyunu Gears of War'ın satış rakamları açıklandı. Microsoft'un geçen ay yaptığı açıklama da Gears of War'ın 1 milyondan fazla kopya sattığını açıklamıştı. 2006 yılının en son satış rakamlarının açıklanmasıyla Gears of War'ın dünya çapında 2 milyondan fazla satış yaptığı açıklandı. Ayrıca sadece Amerika da 1 milyon kopyası satılan oyunun, bir ay gibi kısa bir sürede bu kadar büyük patlama yapması kuşkusuz Microsoft'un yeni nesil konsolu Xbox 360'a yaradı. Gears of War'ın çıkışı ile birlikte Xbox 360'ın satışlarında da gözle görülür bir artış gözlendi.

2006 yılında en çok ve en hızlı satan oyun olan Gears of War bakalım 2007 yılında da yükselişine devam edebilecek mi? Ayrıca Epic Games, Gears of War 2 için çalışmaların sürdüğünü ve ilk oyundan daha zevkli ve aksiyonu daha bol bir oyunun oyunseverleri beklediğini açıkladı.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2022 01:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gears of War, 2 milyon kopya sattı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×