God of War: Ghost of Sparta'nın kutu tasarımı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.08.2010 - 10:47
Onun kitabında gülmek yok
Sony'nin son dönemdeki en dikkat çekici kahramanı Kratos, ikinci kez PSP'ye geliyor.Ready at Dawn firması tarafından geliştirilen yapım, 1 ve 2 numaralı oyunların arasındaki zaman dilimini kapsıyor. Yapımcılar, PSP'de şimdiye kadar görülmüş en gelişmiş oyunun Ghost of Sparta olacağını ileri sürerken, aynı zamanda not ortalaması olarak da tüm zamanlarda büyük başarı elde eden Chains of Olympus'u geçmeyi düşünüyor.

God of War: Ghost of Sparta, PSP için 2 Kasım'da raflarda olacak.

God of War: Ghost of Sparta'nın kutu tasarımı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
God of War: Ghost of Sparta'nın kutu tasarımı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×