GTA Trilogy Definitive Edition PC'de satıştan kaldırıldı

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 13.11.2021 - 12:37
Rockstar Launcher ile ilgili ciddi sıkıntılarla boğuşan Rockstar, GTA Trilogy Definitive Edition PC sürümünü satıştan kaldırdı.

11 Kasım 2021'de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Microsoft Windows ve Nintendo Switch için - İlerleyen tarihlerde Android ve iOS cihazlar için de çıkacak - piyasaya sürülen GTA Trilogy Definitive Edition, PC tarafında ciddi sıkıntılarla boğuşuyor. Rockstar Launcher'da yaşanan büyük bir çökme sorunundan sonra oyun, PC tarafında tamamen satıştan kaldırıldı.

GTA Trilogy Definitive Edition PC'de satıştan kaldırıldı

GTA Trilogy Definitive Edition PC sürümünün çıkmasıyla birlikte Rockstar Launcher'la başlayan sıkıntılar, uygulamanın tamamen çökmesine ve yaklaşık 30 saat boyunca kullanıcılar tarafından erişilememesine sebep olmuştu. Kullanıcılardan oldukça büyük tepkilerle karşılaşan Rockstar, geçtiğimiz saatlerde Rockstar Launcher'ı düzelttiğini iddia etse de, uygulama hâlâ çok kötü bir durumda. Uygulamayı tekrar aktif bir hâle getiren Rockstar tarafı, GTA Trilogy Definitive Edition'un PC tarafında geçici bir süreliğine tamamen satıştan kaldırıldığını ve daha önce satın alan hiç kimsenin bir süreliğine oyuna erişemeyeceğini duyurdu.

GTA Trilogy Definitive Edition PC'de satıştan kaldırıldı

PC tarafında Steam veya Epic Games gibi platformlarda piyasaya sürülmeyen yapım, Rockstar Launcher'ın yaşadığı sorunlarla birlikte platforma veda etti. Ayrıca Rockstar Launcher'da yaşanan ciddi sıkıntılardan sonra, bazı oyuncular sahip oldukları oyunları da kaybettiklerini öne sürüyor. Daha önce satın aldıkları Red Dead Redemption 2 ve Grand Theft Auto V gibi yapımları kütüphanelerinde göremeyen oyuncular, Rockstar Games'e tepkilerini sürdürüyor. Rockstar Launcher'da yaşanan ciddi sıkıntılardan sonra şirketin Steam veya Epic Games gibi platformlara yönelip yönelmeyeceği henüz tam olarak bilinmiyor olsa da, GTA Trilogy Definitive Edition PC sürümüne an itibariyle hiçbir şekilde ulaşılamıyor.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 08:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2021 21:26
Dan houser gittiğinde kötü şeylerin bizi beklediğini biliyordu. Bu daha hiç birşey, ilk dalga bu, fırtınadan önceki sessizlik bu, daha büyük şeyler olacak!!
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2021 15:41
11.44 gta 4 ne alaka? O oyun hala çok iyi. Gta 5 ten bile iyi hatta
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2021 11:44
Asıl sıkıntı GTA:VI'da. Ondan da çok beklentim yok zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2021 01:45
edişın alanlar oldukça gta6 yı çok beklersiniz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2021 20:06
Modcuların ahı tuttu. RS ve T2 zalimin telif hakkı
varsa modcunun Yaradanı var
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2021 18:42
GTA:SA'yı GamePass ile oynadım ve oyun baştan aşağı rezalet. Series X'de bile FPS drop yiyorum. GTA:SA böyleyse diğer oyunları düşünemiyorum bile.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2021 13:15
modçular için bir dakikalık saygı duruşu
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA Trilogy Definitive Edition PC'de satıştan kaldırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×