GTA ve Midnight Club 3 PSP'de

Devran Yardım
Devran Yardım 3.06.2010 - 12:31
GTA ve Midnight Club 3 PSP'de
Rockstar Games dün yaptığı açıklamada Midnight Club 3: DUB Edition'ın ve Grand Theft Auto'nun PSP için çıkarılacağını duyurdu. Rockstar Leeds tarafından geliştirilen oyunların bu versiyonları Liberty şehrindeki stüdyoda yapılacakmış.

Rockstar Games başkanı Sam Houser'a göre:'Bu iki başarılı oyunun yeni platforma taşınması bize sadece yeni bakış açıları değil,ayrıca bu yeni nesil el konsolunun gücünü keşfetmemizi sağlayacaktır. Sony'nin bu muhteşem teknolojiye sahip konsolu, Rockstar Leeds'e hayal edilenden daha fazlasını yapma imkanı verecektir. Biz portatif bir el teknolojisi için bu tür oyunları ilk kez geliştirip oyunculara sunacağımız için çok heyecanlıyız. Rockstar Leeds Başkanı Gordon Hall 'Biz oyunların bu konsola çıkan ilk versiyonları olduğu için Grand Theft Auto ve Midnight Club 3: DUB Edition'ı Rockstar North ve Rockstar San Diego ile birlikte hazırlıyoruz. ' diyerek sözlerine şöyle nokta koyuyor: 'Biz oyuncuların PSP'den beklentisi yüksek, dolayısıyla iyi oyunlar görmek isteyecekler ve biz de bunun bilincindeyiz. Midnight Club 3: DUB Edition ve yeni bir Grand Theft Auto 3 ile bunu başaracağımıza inanıyoruz.'

Not: Midnight Club 3: DUB Edition ayrıca Playstation 2 ve X-Box için de hazırlanmakta.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2022 20:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA ve Midnight Club 3 PSP'de

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×