H1Z1 uzun süren erken erişim sürecinden sonra tam sürüme geçti

H1Z1 uzun süren erken erişim sürecinden sonra tam sürüme geçti

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 1.03.2018 - 20:56
Daybreak, H1Z1'nin Early Access'ten ayrılmasını yeni bir oyun modu ile kutladı.

Uzun süredir Early Access sekmesinde kalan ve artık bu konuda çok bahsi geçen H1Z1, geçtiğimiz gün sonunda Early Access devresini kapattı ve normal bir oyun olarak satışa sunulmaya başlandı. Daybreak Studios, bu başarısını kutlamak için oyunculara yeni bir modu sundu: AutoRoyale.

Battle Royale... Ama araçlar ile!

Geçtiğimiz senelerde yapım aşamasında olan H1Z1'in büyük ilham kaynağı, bir Arma modu olan DayZ idi. DayZ ve H1Z1 gibi oyunların teması, genelde varolan bir zombi dünyasında arkadaşlarınız ile hayatta kalmak veya diğer ekipler ile arkadaş veya düşman olmaktı. Bir önceki sene popüler olan Battle Royale oyun türü, bu iki oyunu da etkilemiş bulunuyor ki, Daybreak, H1Z1'i, bahsettiğimiz gibi sıkça oynanan Battle Royale modu ile satışa sunmuş bulunmakta. Diğer Battle Royale oyunlarına karşılık AutoRoyale'de araçlar ön planda oluyor. Haritalarda bulunan belirli paketler ve güçler aracınızı daha sağlam hale getiriyor veya ekibinize silahlar sağlıyor. Daybreak, Auto Royale oyun modu için bir fragman da yayınlamış bulunmakta.


Sadece Auto Royale değil, aynı zamanda ana oyunun da belirli sorunları ortadan kaldırıldı ve yeni içerikler H1Z1'nin kütüphanesine eklendi. H1Z1'nin Steam sayfasına ise buradan ulaşabilir ve diğer oyuncuların yeni güncelleme hakkında ne düşündüklerini okuyabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 23:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2018 22:46
oynayan kaldı mı la bunu?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2018 05:58
GTA modu gibi :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×