Haince ama harika: Gameforge Goblin Keeper'i yayınlıyor

Haince ama harika: Gameforge Goblin Keeper'i yayınlıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 4.07.2013 - 10:44
Yeni Strateji MMO'su artık ücretsiz olarak oynanabilir
Goblin Keeper fantastik bir ortama sahip klasik bir strateji oyunu olarak oyunculara içlerindeki alçak tarafı dışa vurma ve çok kötü olma fırsatı sunuyor. Oyuncu kurnaz bir Efendi rolünde her türlü mistik yaratık üzerinde hakimiyet kurup yeraltı krallığı istediği gibi geliştirilebilir. Bu tarayıcı tabanlı oyunun aralıkta Almanya ve İngiltere'deki başarılı startını İtalyanca, İspanyolca, Lehçe ve Türkçe gibi çeşitli diller takip etti.

Bugünden itibaren Goblin Keeper Türkçe olarak sizlerle, yeteneğinizi gösterme zamanı. Oyuna http://tr.goblinkeeper.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Haince ama harika: Gameforge Goblin Keeper'i yayınlıyor
Mezar hikayeleri
Goblin Keeper'de namlı Goblinoidli geniş zindanlar kurmak ve kütüphaneler, tavernalar, madenler, bekçilerle geliştirmek Efendi olarak oyuncunun işi. Zindan inşaatçıları karanlık surlar örmek için yaratıcılıklarını kullanır, kötülük ve sinsilik dolu benzersiz dünyalar kurar. Goblin Efendileri pürüzsüz şekilde kaynak çıkarmak, hain teknolojiler geliştirmek ve katakombları rakip Efendilerin açgözlülüklerinden korumak için ellerinden geleni yapar. Değişik değişik birçok görev oyunculara birçok yeni mücadele ve bununla birlikte sinsiliğin bir alçak (!) seviyesine düşmek için altın, inşa malzemesi ve deneyim puanları sunar.

Yağmalamalar
Karanlık zindanlara zamanla ork, warlock, hayalet ve daha birçok yaratık yerleşir. Despotlar bunlardan güçlü bir ordu yaratır. Bu ordu elf köylerinden ganimet taşıyan kervanlara ve diğer oyunculara dehşet verir. Tüm düşmanlara sınırları göstermek ve en sonunda tüm dünyaların şeytansı Efendisi olmak için cesaret, kararlılık ve taktiksel bereci gerekir.

Haince ama harika: Gameforge Goblin Keeper'i yayınlıyor
Birlikte güçlüyüz
Diğer oyuncuları gasp etmek ve hazinelerini ele geçirmek diyabolik bir mutluluk yaşatır. Ama en hain düşman bile karanlık yollarda onlara eşlik edecek yoldaşlara ihtiyaç duyar. Goblin Keeper işte bunun için diğer hükümdarlarla iletişim imkanı sunar: Böylece oyuncular kendi aralarında ticaret yapabilir, güçlü ittifaklara dahil olabilir ve zindanları geliştirmede onlara yardım edecek arkadaşlarını krallıklarına davet edebilir.

-Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 08:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×