Halo: Reach, sizi kalbinizden vuracak

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.07.2010 - 11:42
X360'ın özel FPS'sinden yeni video
Bungie tarafından geliştirilen FPS oyunu Halo: Reach için yeni bir video yayımlandı. X360'a özel olarak 14 Eylül'de çıkması beklenen oyun, Bungie'nin geliştirdiği son Halo olma özelliğine sahip. Bu yeni oyunda Reach gezegeninde yer alacağız ve yapılan güçlü saldırılara karşı direniş gösteren 6 kişilik Noble takımına mensup bir askeri kontrol edeceğiz.

Halo: Reach, sizi kalbinizden vuracak
Her sonuçta Reach gezegeni yok olacak ama yapımcılar, bu ana kadar yaşanan savaşları ve mücadeleyi ekranlara taşıyarak oyuncuları etkilemeyi düşünüyor. Senaryo modunun dışında, hava savaşlarının da bulunduğu online modlarıyla Halo: Reach, yılın en iddialı FPS'lerinden bir tanesi. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo: Reach, sizi kalbinizden vuracak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×