Hearthstone: Battlegrounds’a Yenilikler Gelmeye Başladı Bile

Furkan Güler
Furkan Güler 21.11.2019 - 03:25
Yeni kahramanlar, dengeleme güncellemeleri ve çok daha fazlasına hazır olun.

Barmen Bob, handaki işleyiş Hearthstone kahramanları için kusursuz olsun diye çalışadursun, hana yolu düşen ziyaretçiler arasında bir haber yavaş yavaş yayılmakta. Hearthstone: Battlegrounds’a savaş meydanında işleri biraz daha kızıştıracak ve yeni kahramanları da beraberinde getirecek yepyeni bir güncelleme geliyor.

Hearthstone: Battlegrounds’a Yenilikler Gelmeye Başladı Bile

Savaş meydanına adım atacak yeni kahramanlar Sindragosa, Elise Starseeker, Brann Bronzebeard ve Sir Finley Mrrgglton. Her biri kendine özgü yeni kahraman yeteneğiyle gelerek size birinci olmak için daha fazla seçenek sunacak.

Sindragosa – Stay Frosty: Tur sonunda donmuş (frozen) minyonlar +1/+1 alıyor.
Elise Starseeker – Lead Explorer: Bob’s Tavern’i yükselttiğiniz zaman bir Recruitment Map elde ediyorsunuz.
Brann Bronzebeard – Battle Brand: Savaş narası (battelcry) özelliği olan bir minyon oynadığınızda takımınızdaki rastgele bir minyon +1/+1 alıyor.
Sir Finley Mrrgglton – Power Up!: Takımınızdaki rastgele bir minyon +1/+1 alıyor. Minyonu sattıktan sonra bu özelliği yineleyebiliyorsunuz.

Yeni kahramanlara yer açmak için aşağıdaki kahramanlar şimdilik Hearthstone Battlegrounds’a veda ediyor. Elbette bu kahramanlar önümüzdeki güncellemelerde yeniden aramıza dönebilir:

King Mukla
Giantfin
Millificent Manastorm
Lich Baz’hial

-Basın bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 20:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hearthstone: Battlegrounds’a Yenilikler Gelmeye Başladı Bile

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×