Hitman 3 giriş sinematiği yayınlandı

Adnan Şahin
Adnan Şahin 16.12.2020 - 13:32
Hitman 3 giriş sinematiği oyunun hikâyeye nasıl bağlanacağı hakkında önemli detaylar içeriyor. Aynı zamanda yeni oyunun yapısı hakkında fikir veriyor.

Gizlilik temasının sevilen oyun serisi Hitman’nin 3. oyunu Hitman 3 çıkıyor. Geçtiğimiz haftalarda oyunun tanıtım videosu yayınlanmıştı. 15 Aralık’ta da oyuna girdiğimizde karşımıza çıkacak olan ilk sinematik yayınlandı. Oyun 20 Ocak’ta çıkacak ve paylaşılan sinematik oyunun hikâyesi hakkında önemli detaylar içeriyor. Eğer ilk iki ana oyunu oynamadıysanız sinematiği izlemeden önce oynamanızı öneriyoruz çünkü video spoiler içeriyor.

Hitman IO Interactive tarafından geliştirilen gizlilik temalı bir video oyunu serisi. Oyun, gizlilik temasının en bilinen örneklerinden birisi olması sebebiyle aynı isimde roman ve film uyarlamaları da yapıldı. 

Hitman 3 giriş sinematiği hikaye ile ilgili ipuçları veriyor

Fragman niteliğinde olan sinematik genel hatlarıyla ana karakterimiz Agent 47 ile Shadow Client olarak da bilinen Lucas Grey arasındaki iş birliğini anlatıyor. Bu iş birliğinin arkasında hangi isimlerin olduğu ise bir muamma. Grey ilk iki oyunda düşmanımız olmasında rağmen Hitman 2’nin sonunda işler değişmişti. İkilinin oyunda ne gibi olaylara tanıklık edeceği ise merak konusu. 

Sinematiğin tamamını yukarıdan izleyip gelecek senenin ilk çeyreğinde çıkacak olan Hitman 3 heyecanına tanıklık edebilirsiniz. Sinematik, hikâyesi dışında ilk görevin geçeceği Dubai haritası hakkında da küçük ipuçları veriyor. Oyun hakkında daha fazla bilgi için geçtiğimiz haftalarda yayınlanan fragman hakkındaki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. 

Hitman 3 giriş sinematiği yayınlandı

Oyun PC, Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 4 ve PlayStation 5 dışında PS VR ve Nintendo Switch üzerinden de oynanabilecek. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 20:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2020 01:40
ulan arkadaş şu 47 dünyanın her ülkesine gitti bi türkiyeye uğramadı. birkaç bölüm de türkiyede yapın bee!!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.12.2020 16:36
Türkçe altyazida olmali
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hitman 3 giriş sinematiği yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×