İmzalı Crysis 2 resmi isteyen?

Erkut Köse
Erkut Köse 23.11.2010 - 12:06
EA'dan müthiş jest oyuncuları bekliyor

Crysis 2'nin çıkmasına geri sayım sürerken EA'dan oyuncular için mükemmel bir hediye geldi. Metal üzerine çizilmiş bir Crysis 2 resmi ve altında Crytek CEO'su Cevat Yerli'nin imzası bulunan bu resimlerden kazanmak için elinizi çabuk tutmalısınız.

İmzalı Crysis 2 resmi isteyen?

Sadece 150 adet üretilen bu hediyelerden biri sizin olabilir. Yapmanız gerekenler ise çok şöyle;

1.Twitter'da @patlike, @johnnycullen ve @stephnunneley'i takip edin.

2.Şu şekilde bir Tweet yollayın; @patlike @johnnycullen @stephnunneley Give me the picture, please. https://me.lt/4rsm #crysis2 #vg247

Kazanan Cuma günü VG247 veya Twitter üzerinden duyurulacak. Hepinize iyi şanslar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İmzalı Crysis 2 resmi isteyen?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×