İptal edilen Last of Us animasyon filminden görüntüler yayınlandı

İptal edilen Last of Us animasyon filminden görüntüler yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.01.2020 - 00:43
İlk oyunda yaşanan olayları konu edinecek olan Last of Us animasyon filmine dair bazı görüntüler ortaya çıktı

Şu sıralar oyun dünyasında en çok beklenen yapımların başında The Last of Us Part II geliyor. Joel ve Ellie'nin hikayesini devam ettirecek olan yapım ertelenme haberi ile üzmüş olsa da bekleyen oyuncular bu bekleyişe değeceğine büyük oranda emin. İşte 2. oyun öncesinde hafızaları tazelemek için planlanan, fakat daha sonra iptal ediliği belirtilen Last of Us animasyon filmine dair bazı görseller ortaya çıktı.

İptal edilen Last of Us animasyon filminden görüntüler yayınlandı

Oddfellows ekibi tarafından hazırlandığı belirtilen animasyon filminin ilk oyunu konu edineceği ve hafızaları tazelemeyi amaçladığı da belirtiliyor. Buna rağmen sebebi belli olmasa da projenin Sony tarafından fişi çekilmiş durumda. Yayınlanan görsellere baktığımızda da ilk oyundan hatırlayacağımız bazı önemli sahnelere yer verildiğini görüyoruz. Gerek Prologue bölümü, gerekse de oyunun ilerleyen aşamalarında karşılaştığımız bazı sahneler animasyon filmine birebir olarak aktarılmış. 

Filme dair ortaya çıkan bu görüntülere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2020 01:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2020 10:50
Şu Last of Us balonu da bir sonmedi
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2020 21:05
6 senedir ismini her yerde görmekten sıkıldım hocam. aynı şirketin cıkardığı uncharted ve daha bi okadar güzel nice yapımlar çıktı, onlar da en az Last of Us kadar ilgiyi hak ediyorlar sahsen. Casual itemı yaptılar oyunu. Butun gün gündemde.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir