Killzone 3 çok çabuk bitti

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 4.02.2011 - 17:02
2 yıl topu topu 4,5 saat için mi bekledik?
Kötü haber çabuk yayılır derler ya işte onun kanıtı bir haber de bir anda internete bomba gibi düştü.

Bildiğiniz gibi Killzone 3'ün inceleme ambargosu Avrupa'daki dergiler için dün multiplayer betasının yayınlanması ile birlikte kalktı ve tüm yabancı dergiler ve siteler incelemelerini yayınladı. Ortalama 90 puan alan Killzone 3 oyunu 10 derginin 9.9'u tarafından çok beğenildi.

Ne yazık ki iş Türkiye'ye gelince bu kadar hızlı olamıyoruz nitekim henüz bize gönderilmiş bir inceleme sürümü mevcut değil.

Killzone 3 çok çabuk bitti
Ama şimdi bunları bir kenara bırakıp başta belirttiğimiz kötü habere geri gelecek olursak NowGamer sitesi Killzone hayranlarını, özellikle de tek kişilik modu daha çok seven oyuncuları hayal kırıklığına uğratacak bir haber yayınladı.

Sitenin editörlerinden Tom Hopkins'in iddiasına göre Killzone 3 sadece 4.5 saat sürüyor. Üstelik Hopkins bunu kanıtladığını da iddia ediyor.

Editör, kendilerine gelen inceleme versiyonundaki bölümlerin normal zorlukta sadece amaca yönelik (yani ortalıkta fazla oyalanmadan) oynayarak çok kısa sürede bittiğini hatta en uzun bölümün 50 dakika civarında olduğunu belirtiyor.

Killzone 3 çok çabuk bitti
İşte oyunun bölüm süreleri:

A New Beginning - 6:44
Evacuation Orders - 21:23
Pyrrhus Evac - 33:18
Six Months On - 36:39
Icy Incursion - 50:59
Stahl Arms Infiltration - 29:03
Scrapyard Shortcut - 34:43
The Reckoning - 33:17
Interception - 27:18

Buradaki sürelerin toplamı 4 saat 33 dakika ediyor. Ayrıca Killzone 3'te toplam 70 dakika da ara sahne olduğunu düşünürseniz o zaman toplam tek kişilik oyun tecrübeniz 5 saat 40 dakika sürüyor.

Elbette bu süre zorluk seviyesi ve sizin FPS becerinize göre azalıp artabilir.

Ne derler bilirsiniz güzel rüyalar kısa sürer.

Yorumlar 63
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.08.2015 21:30
Ara sahneler 70dk değil açıklamaya göre 6-7 saat
Kalan Karakter : 300 Gönder
Killzone 3 çok çabuk bitti

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×