Kristal Piksel video oyun ödül töreni yarın düzenlenecek

Basın Bülteni
Basın Bülteni 2.03.2022 - 16:09
Türkiye’de geliştirilen en iyi, en yaratıcı ve en yenilikçi oyunlar Yıldız Teknik Üniversitesi’nde ödüllerine kavuşacak

Türkiye'de geliştirilen özgün fikrî mülkiyete sahip oyunları belirleme ve ödüllendirme amacıyla 2012 yılından beri düzenlenen Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri yarın gerçekleştirilecek bir etkinlikle sahipleriyle buluşacak.

Kristal Piksel video oyun ödül töreni yarın düzenlenecek 

10. yılını kutlamaya hazırlanan Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri 2021 yılı ödül töreni, 3 Mart 2022, 14:30’da Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek. Ödül töreni öncesinde yatırımcıların ve sektörün önde gelen firmalarının   katılacağı  geniş çaplı bir networking etkinliği yer alacak. Sonrasında ise sektörün önemli isimlerinin fikirlerini sunacağı panellerle ödül töreni devam edecek. 

Ödül töreninin sunuculuğunu sevilen oyun yayıncıları Tuna “PintiPanda” Akşen ve Pelin “Pqueen” Baynazoğlu yapacak. DJ Burak “Burax” Taşkıran ise etkinliğin networking ve mola süreleri boyunca fuaye alanında geçmişten bugüne bildiğimiz oyun müziklerini katılımcılara dinletecek. Jüri Özel Ödülleri’yle birlikte toplamda 18 kategoride yarışan adaylar, törende sektörün önde gelen isimlerinin elinden ödüllerini alacaklar.  

Ödül törenine kayıt olmak için tıklayın.

Kristal Piksel video oyun ödül töreni yarın düzenlenecek

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 01:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kristal Piksel video oyun ödül töreni yarın düzenlenecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×