L.A. Noire için 4 yıl sonra yeni video geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.11.2010 - 15:05
Heyecan dorukta. Söz sende Rockstar
Rockstar Games, geliştirilmekte olan aksiyon oyunu L.A. Noire için yeni bir videonun yayımlanacağını duyurdu. Bu heyecan verici bir durum. Zira oyun için ilk teaser video, 2006 yılında yayımlanmıştı. 4 yıl sonra yeni video ise, perşembe günü yayımlanacak. Team Bondi tarafından PS3 ve X360 geliştirilen 1947 yılının atmosferine sahip bu yeni yapım, hatırlayacağınız üzere 2011 yılına ertelenmişti. Video gelir gelmez, sizlerle paylaşacağız.

L.A. Noire için 4 yıl sonra yeni video geliyor
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
L.A. Noire için 4 yıl sonra yeni video geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×