Last of Us dizisinin müzikleri de Gustavo Santaolalla'ya emanet

Last of Us dizisinin müzikleri de Gustavo Santaolalla'ya emanet

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.03.2020 - 16:19
Oyunlarda müthiş ezgileri ile kulaklarımızın pasını silen Gustavo Santaolalla, The Last of Us dizisinin müziklerine de imza atacak.

The Last of Us dizisinin müziklerini Gustavo Santaolalla'nın yapacağı açıklandı. Bildiğiniz gibi The Last of Us için geçtiğimiz günlerde şahane bir haber gelmiş ve HBO ortaklığında bir dizi projesi duyurulmuştu. İşte aynı isimli oyunda da müziklere imza atan Gustavo Santaolalla'nın bu projeye de dahil edildiği açıklandı.

Last of Us dizisinin müzikleri de Gustavo Santaolalla'ya emanet

Eminim haberi duyar duymaz sizin de kulaklarınızda The Last of Us'ın o müthiş tema müziği çalmayat başlamıştır. Last of Us oyununda imza attığı müzikler dışında Gustavo Santaolalla'nın geçmişi de başarılar ile dolu. Daha önce birçok film projesinde de çalışan Gustavo Santaolalla, Brokeback Mountain ve babel filmleri için yaptığı müziklerle de Oscar heykelciğini iki kez evine götürmüştü.

The Last of Us yönetmeni Neil Druckmann, kendi twitter adresinden yaptığı açıklama ile bu birlikteliği duyurdu. Druckman "Bu heyecan verici. The Last of Us Part II müziklerine de imza atan yetenekli müzisyen Gustavo Santaolalla, HBO imzalı The Last of Us projesine dahil edildi" sözleri ile bu haberin duyurusunu da yapmış oldu

The Last of Us dizisi Neil Druckman ve daha önce Chernobyl dizisine imza atan Craig Mazin tarafından yapılıyor. Dizinin ne zaman yayınlanacağı ve çekim takvimi gibi detaylar ise henüz belli değil.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 10:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.03.2020 17:41
Muhteşem bir haber. Teşekkür ederim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×