Lindsay Lohan GTA 5'e dava açıyor!

Lindsay Lohan GTA 5'e dava açıyor!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 1.12.2013 - 18:38
Neler oluyor hayatta
Yaptıklarıyla Amerikan tabloidlerinin dilinden düşmeyen Lindsay Lohan, en sonunda bizim ilgi alanımıza da müdahil olarak; kendisini haber yapmamış yayın kalmaması yönündeki çabasında yeni bir çığır açmış oldu. Amerikalı şarkıcı / aktör Rockstar Games'in son megahiti GTA 5'e dava açmaya karar vermiş. Sebebi de Lohan'in görüntüsünün izinsiz kullanılmış olması. TMZ'nin yaptığı haberde hem ana görsel kızının (aşağıda) hem de bir görevde paparazziden kaçmasına yardımcı olduğumuz bir kadının Lohan'e ciddi bir şekilde benzediği, bu sebeple Lohan'in temsilcilerinin Rockstar'a "ciddi bir miktar" için dava açtığı kaydedildi. Bir şey çıkar mı çıkmaz mı bilmiyoruz, fakat hukuktan anladığımız kadarıyla paparazzi görevi "parodi" olduğu için yasalarca korunuyor. Bikinili kızın benzediğine kanaat getirirlerse o zaman durum farklı. Not olarak da düşelim, o meşhur kırmızı bikinili iFruit kızını birine benzeten ilk kişi Lindsay Lohan ve ekibi değil, daha önceden pek çok oyuncu meşhur görseldeki kızı Kate Upton ve Shelby Welinder'a da benzetmişti.

Lindsay Lohan GTA 5'e dava açıyor!
Yorumlar 53
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 16:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×