Lord of the Rings Gollum için yeni video

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 26.03.2021 - 11:01
Lord of the Rings Gollum için yeni ve oynanış mekanikleri hakkından ucundan, kıyısından ipuçları veren bir teaser yayınlandı.

 Aksiyon ve gizlilik temasıyla karşımıza çıkacak Lord of the Rings Gollum için yeni bir teaser yayınlandı. Paylaşılan kısa videoda oyuna dair ilk kısa oynanış kesitlerini görebilirsiniz.

Lord of the Rings Gollum için yeni kısa bir teaser

Lord of the Rings Gollum için dün oynanışın gösterileceğini duyurmuşlardı. Bugün ise hepimizi heyecanlandıracak yeni bir video ile karşımıza çıktılar. Daedalic Entertainment'ın sunduğu şey kuşkusuz çok kısa bir oyun tanıtımı olsa da seriye hakim oyuncular bu kısacık videodan birçok detay yakalayabilir.

Fragmanda öyle görünüyor ki oyunun büyük çoğunluğu gizlilik tabanlı olacak. Aynı zamanda daha önce bahsettikleri Gollum'un yaşadığı iç çatışmalara değinen bir kısım da görebilirsiniz. Yine oyunda dikkatimizi çeken bir diğer husus ise oldukça fazla tırmanma bölümü var gibi görünüyor. Bu da gizlilikle birlikte platform öğelerinin de ağırlıkta olacağını gösteriyor olabilir.

Oynanışa ek olarak, fragman çok sayıda manzarayı sergiliyor. Mordor'un ikonik ortamıyla birlikte, Gollum'un yeraltında yaşadığı Goblin madenlerine ait görüntüler de karşımıza çıktı. Çok açıklayıcı bir oynanış videosu olmasa da hiç yoktan iyidir diyoruz. Ancak oyunun bildiğimiz detaylarına dahi yer verilmemiş.

Lord of the Rings Gollum, doğrusal olmayan, gizlilik temalı bir oyun. Yine doğrusal olmayan seviye tasarımlarıyla karşımıza çıkacak. Müttefik NPC'lerimiz de olabilecek, düşmanlarımız da. Ancak bunlardan hiçbiri yeni videoda gösterilmedi. Haliyle gözler Daedalic Entertainment'a dönüyor. Umarız ki önümüzdeki aylarda paylaşacak daha fazla şeyleri olur ve oyun hakkında elle tutulur bilgilerle karşılaşırız.

Lord of the Rings Gollum için yeni teaser

Aynı zamanda hatırlatalım, oyun için elimizde yeni bir çıkış tarihi var. İlk kez bu yıl içinde piyasaya sürülmesi planlanan oyun, 2022 yılına ertelenmişti. Türkçe dil desteğine sahip olacak çıkacak oyun PlayStation 5, Xbox Series X / Series S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için çıkacak. Steam mağaza sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Peki sizler bu yeni teaser videosu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 01:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2021 15:34
Gollum değil bu gülyabani resmen by by geri dönüşüm kutusuna almam
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2021 14:53
Dostum bu grafikler niye bu kadar kötü ya. Golluma benzemiyo mahlukat.
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2021 14:57
Kardeş filmlerden mi geliyon
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2021 19:45
6.5-7 arasında bir ortalaması olacak bir oyun çok fazla bir şey beklememek lazım.
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2021 00:35
Amaaan oyna geç ya
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2021 21:17
ee bu kötü bir oyun yapmaz ki orta üstü iyi yapar sadece çok iyi veya mükemmel yapmaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2021 12:21
Gelsinde series x 12 teraflops ta bi deniyelim
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lord of the Rings Gollum için yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×