Lost Soul Aside için yayınlanan yeni video harika gözüküyor

Lost Soul Aside için yayınlanan yeni video harika gözüküyor

Furkan Güler
Furkan Güler 26.03.2018 - 10:05
PS4'ün büyük oyunlarına meydan okuyan Lost Soul Aside, PS4 oyuncularını heyecanlandırdı.

Yaklaşık 2 senedir geliştirme sürecinde olan Lost Soul Aside, artık yavaş yavaş tamamlanmaya başlandı. Oldukça yavaş ilerleyen geliştirme sürecinin aslında bir sebebi var. Çünkü birazdan izleyeceğiniz videoda yer alan oyunun geliştirici ekibi, birkaç ay öncesine kadar sadece bir kişiden oluşuyordu. Evet bir, yanlış duymadınız. Final Fantasy XV'e taş çıkartacak oynanış mekaniklerine sahip olan Lost Soul Aside'ın geliştirici ekibi şimdi ise 11 kişiden oluşuyor. Sony'nin China Hero Projesi kapsamında oyuna yardımlar sağladığı daha önceden biliniyordu. Sony'nin destekleri sayesinde Yang Bing'in bu sefer kendi ekibine sahip olması, takipçilerini heyecanlandırdı. Çünkü Lost Soul Aside, artık daha hızlı bir şekilde geliştiriliyor.

Lost Soul Aside için yayınlanan yeni video, oyuncuları heyecanlandırdı

GDC 2018 kapsamında yayınlanan videoda oyunun yeni aşamada daha akıcı bir hale geldiğini görebiliyoruz. Özellikle Devil May Cry ve Bayonetta serilerinden esinlenen UltiZero Games ekibi, esinlendikleri oyunların mekaniklerini Lost Soul Aside'a güzelce yedirmişler. Silahların çeşitlendirilmesinde büyük bir aşama kaydeden geliştiriciler, hala oyunun ne zaman çıkacağı ile ilgili bir bilgi vermedi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 04:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×